Ansatte i Friskolen og Sommerfuglen

Ledelsen i Kassebølle Friskole og Sommerfuglen.


Leder for friskolen og Sommerfuglen
Bitten Guldbjerg.
Lærer.
Mail: skoleleder@kassefri.dk


Souschef Kassebølle Friskole
Dorte Jensen.
Lærer
Mail: dorte@kassefri.dk


Daglig leder Sommerfuglen Rikke Vædele.
Pædagog.
Mail:  rikke@kassefri.dk

Børnehaven og vuggestuen Sommerfuglen.


Ida Christensen.
Pædagog.


Tanja Berlauh Berg.
Pædagogmedhjælper.


Lisbeth Henriksen.
Pædagog.


Gitte Eriksen.
uddannet pædagog.


Pia Reuter. Pædagog Sommerfuglen.
Pædagog.
Mail: pia@kassefri.dk


Sonny Rasmussen.
Pædagogisk assistent Sommerfuglen og fritter.
Mail: sonny@kassefri.dk


Maja Bælum.
Pædagogisk assistent Sommerfuglen.


Zette Mai Pedersen.
Pædagogmedhjælper.


Rikke Sørensen Stæhr
Pædagogmedhjælper, uddanner sig til pædagog.


Asbjørn Mejlgaard.
Pædagogmedhjælper Sommerfuglen. Uddannet lærer.


Thomas Gorm Petersen
Pædagog fritteren og Sommerfuglen.


Holger Larsen.
Pædagogmedhjælper i Sommerfuglen, klubben og Fritteren.
Uddannet lærer.

 

Friskolen.

Louise Ambus.
Lærer.
Mail: louise@kassefri.dk


Conny Svendsen.
Støtte i skolen.


Jakob Solkær.
Lærer.
Mail: jakob@kassefri.dk


Anne-Dorte Bencke.
Lærer. Tillidskvinde.
Mail: annedorte@kassefri.dk


Jette Deibjerg.
Støttelærer i vores støtteteam. Arbejdsmiljø repræsentant.
Mail: jette@kassefri.dk

Lykka Pilgaard.
Sekretær og bogholder.
Mail: kontor@kassefri.dk


Diana Kristensen.
Lærer.
Mail: diana@kassefri.dk


Sabina Weismann.
Lærer.
Mail: sabina@kassefri.dk


Jan Jensen.
Skolens pedel.


Kurt Holmgaard.
Pedelmedhjælper.


Peter Spangtoft Marxen.
Lærer.
Mail: peter@kassefri.dk


Marijn van der Made.
Lærer.
Mail: marijn@kassefri.dk