Ansatte i Friskolen og Sommerfuglen.

Ledelsen i Kassebølle Friskole og Sommerfuglen.


Leder for friskolen og Sommerfuglen
Bitten Guldbjerg.
Lærer.
Mail: skoleleder@kassefri.dk


Souschef Kassebølle Friskole
Dorte Jensen.
Lærer
Mail: dorte@kassefri.dk


Daglig leder Sommerfuglen Rikke Vædele.
Pædagog.
Mail:  rikke@kassefri.dk

Børnehaven og vuggestuen Sommerfuglen.


Gitte Strømberg.
Pædagogisk assistent, uddannet lærer.


Ida Christensen.
Pædagog.


Tanja Berlauh Berg.
Pædagogmedhjælper.


Lisbeth Henriksen.
Pædagog.


Eliza (Louisa) Hunter Marrez
Pædagogmedhjælper, udd. lærer.


Pia Reuter. Pædagog Sommerfuglen.
Pædagog.
Mail: pia@kassefri.dk


Sonny Rasmussen.
Pædagogisk assistent Sommerfuglen og fritter.
Mail: sonny@kassefri.dk


Maja Bælum.
Pædagogisk assistent Sommerfuglen.


Rikke Sørensen Stæhr
Pædagogmedhjælper, uddanner sig til pædagog.


Asbjørn Mejlgaard.
Pædagogmedhjælper Sommerfuglen. Uddannet lærer.


Thomas Gorm Petersen
Pædagog fritteren og Sommerfuglen.


Holger Larsen.
Pædagogmedhjælper i Sommerfuglen, klubben og Fritteren.
Uddannet lærer.


Knirke Lund.
Uddannet massør, heilpraktiker og yogalærer.
Fast vikar i Sommerfuglen.

 

Friskolen.

Louise Ambus.
Lærer.
Mail: louise@kassefri.dk


Conny Svendsen.
Støtte i skolen.


Kristian Malmkvist
Støtte i skolen og vikar.
Udd. lærer og kok.


Jakob Solkær.
Lærer.
Mail: jakob@kassefri.dk


Anne-Dorte Bencke.
Lærer. Tillidskvinde.
Mail: annedorte@kassefri.dk


Anne Mari Errebo.
Støttelærer i vores støtteteam. Uddannet lærer.


Jette Deibjerg.
Støttelærer i vores støtteteam. Arbejdsmiljø repræsentant.
Mail: jette@kassefri.dk

Volontør Karolin Kalustyan.

Støtte i timerne og fritteren.


Volontør Pelin Yarba
Volontør fra Tyrkiet, støtte i timerne og i fritteren.

Lykka Pilgaard.
Sekretær og bogholder.
Mail: kontor@kassefri.dk


Diana Kristensen.
Lærer.
Mail: diana@kassefri.dk


Helle Jacobsen.
Vikar dansk lærer i 5./6.klasse og i indskolingen.


Tippe Andersen.
Lærer.
Mail: tippe@kassefri.dk


Jan Jensen.
Skolens pedel.


Kurt Holmgaard.
Pedelmedhjælper.


Peter Spangtoft Marxen.
Lærer.
Mail: peter@kassefri.dk


Marijn van der Made.
Lærer.
Mail: marijn@kassefri.dk