Ansatte

Skoleleder Bitten Guldbjerg.

Mail: skoleleder@kassefri.dk
Dansk, kristendom, debat, kor og teater.

 

Viceskoleleder Jeanne Holmgaard.

Mail: jeanne@kassefri.dk
Læsevejleder, klasselærer 4.-5.kl, dansk, rugekassen og Nordplus.

 

 

Louise Ambus.

Mail: louise@kassefri.dk
Lærer. Matematik, klasselærer 2.-3.kl., geografi, biologi og naturfag.

 


Conny Svendsen.

Mail: conny@kassefri.dk
Støtte i indskoling og mellemtrin.

 


Jakob Solkær.

Mail: jakob@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 9.klasse, matematik, fysik, musik og spiller til morgensang.

 


Anne-Dorte Bencke.

Mail: annedorte@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 0.-1.kl., dansk, matematik og engelsk i 0.-1.kl, valgfag krea. Tillidskvinde.

 


Anne Mari Errebo.

Mail: annemari@kassefri.dk
Støttelærer i vores støtteteam.

 


Jette Deibjerg.

Mail: jette@kassefri.dk
Støttelærer i vores støtteteam.

Volontørerne Hatice Inci fra Tyrkiet
og Anne Lehners fra Tyskland.
Begge er støtte i timerne og hjælper i Fritteren.

Lykka Pilgaard.

Vores sekretær. Kontor, bogholder og ved telefonen 9.00-12.00.

 


Diana Kristensen.

Mail: diana@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 6.-7.klasse. Dansk, debat, kor og engelsk.

 

Sonny Rasmussen. Daglig leder i fritteren.

Mail: kassefritter@gmail.com
Pædagogisk assistent. Fritteren. Natur, workshops,  rollespil, musik og rytmik, samt førskolebørn.

 

 

Mille Lindeman.

Pædagogisk assistent. Fritteren. Maddag og kreaværksted.

 

Jan Jensen.

Skolens pedel.

 


Rasmus Drabe.

Mail: rasmusd@kassefri.dk
Lærer, valgfag, idræt, musik, tysk begynder, historie, samfundsfag, fortælling, rugekassen og spiller til morgensang.

 


Peter Spangtoft Marxen.

Mail: peter@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 7.-8.klasse, tysk, engelsk, historie og internationale projekter.