Ansatte


Skoleleder Bitten Guldbjerg.
Mail: skoleleder@kassefri.dk
Dansk, kristendom, debat, kor, musik og teater.

 


Viceskoleleder Jeanne Holmgaard.
Mail: jeanne@kassefri.dk
Læsevejleder, klasselærer 4.-5.kl, dansk, rugekassen og Nordplus.

 


Daglig leder Sommerfuglen Rikke Vædele.
Uddannet pædagog.
Mail:  rikke@kassefri.dk

Louise Ambus.
Mail: louise@kassefri.dk
Lærer. Matematik, klasselærer 2.-3.kl., geografi, biologi og naturfag.

 


Conny Svendsen.
Mail: conny@kassefri.dk
Støtte i indskoling og mellemtrin.

 


Jakob Solkær.
Mail: jakob@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 9.klasse, matematik, fysik, musik og spiller til morgensang.

 


Pia Reuter. Pædagog Sommerfuglen.
Uddannet pædagog.
Mail: pia@kassefri.dk


Anne-Dorte Bencke.

Mail: annedorte@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 0.-1.kl., dansk, matematik og engelsk i 0.-1.kl, valgfag krea. Tillidskvinde.

 


Anne Mari Errebo.
Mail: annemari@kassefri.dk
Støttelærer i vores støtteteam.


Jette Deibjerg.
Mail: jette@kassefri.dk
Støttelærer i vores støtteteam.

Volontørerne Aylona fra Rusland og
Anne fra Tyskland.
Begge er støtte i timerne og hjælper i Fritteren.

Lykka Pilgaard.
Sekretær, bogholder og ved telefonen 9.00-12.00.
Mail: kontor@kassefri.dk


Diana Kristensen.

Mail: diana@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 6.-7.klasse. Dansk, debat, kor og engelsk.

 


Sonny Rasmussen.
Pædagogisk assistent i Sommerfuglen.


Mille Lindeman.
Pædagogisk assistent i Sommerfuglen.

Jan Jensen. Skolens pedel.


Peter Spangtoft Marxen.
Mail: peter@kassefri.dk
Lærer, klasselærer 7.-8.klasse, tysk, engelsk, historie og internationale projekter.

Marijn van der Made.
Lærer: Samfundsfag, håndværk, idræt, valgfag (Billede kommer)

Maja Bælum.
Pædagogisk assistent Sommerfuglen. (Billede kommer)

Tibbe. Barselsvikar for Diana Lærer engelsk  og musik. (Billede kommer)