Ansatte i Friskolen og Sommerfuglen.

Ledelsen i Kassebølle Friskole og Sommerfuglen.


Leder for skolen og Sommerfuglen
Bitten Guldbjerg.
Lærer.
Mail: skoleleder@kassefri.dk


Daglig leder Sommerfuglen Rikke Vædele.
Pædagog.
Mail:  rikke@kassefri.dk

Vugestuen Sommerfuglen.


Gitte Strømberg.
Pædagogisk assistent, uddannet lærer.


Ida Christensen.
Pædagog.


Tanja Berlauh Berg.
Pædagogmedhjælper.


Lisbeth Henriksen.
Pædagog.

 

Børnehaven Sommerfuglen.


Pia Reuter. Pædagog Sommerfuglen.
Pædagog.
Mail: pia@kassefri.dk


Sonny Rasmussen.
Pædagogisk assistent Sommerfuglen og fritter.
Mail: sonny@kassefri.dk

Maja Bælum.
Pædagogisk assistent Sommerfuglen.

 


Asbjørn Mejlgaard.
Pædagogmedhjælper Sommerfuglen. Uddannet lærer.


Thomas Gorm Petersen
Pædagog fritteren og Sommerfuglen.


Holger Larsen.
Pædagogmedhjælper i Sommerfuglen, klubben og Fritteren.
Uddannet lærer.


Knirke Lund.
Uddannet massør, heilpraktiker og yogalærer.
Fast vikar i Sommerfuglen.

 

Friskolen.

Louise Ambus.
Lærer.
Mail: louise@kassefri.dk


Conny Svendsen.
Støtte i skolen.


Jakob Solkær.
Lærer.
Mail: jakob@kassefri.dk


Anne-Dorte Bencke.
Lærer. Tillidskvinde.
Mail: annedorte@kassefri.dk


Anne Mari Errebo.
Støttelærer i vores støtteteam. Uddannet lærer.


Jette Deibjerg.
Støttelærer i vores støtteteam. Arbejdsmiljø repræsentant.
Mail: jette@kassefri.dk

Volontør Karolin Kalustyan.

Støtte i timerne og medhjælper i Fritteren.

Lykka Pilgaard.
Sekretær og bogholder.
Mail: kontor@kassefri.dk


Diana Kristensen.
Lærer.
Mail: diana@kassefri.dk


Helle Jacobsen.
Vikar dansk lærer i 5./6.klasse og i indskolingen.


Tippe Andersen.
Lærer.
Mail: tippe@kassefri.dk


Jan Jensen.
Skolens pedel.


Kurt Holmgaard.
Pedelmedhjælper.


Peter Spangtoft Marxen.
Lærer.
Mail: peter@kassefri.dk


Marijn van der Made.
Lærer.
Mail: marijn@kassefri.dk